Blisko
ZAPISZ SIĘ TERAZ ZAKŁADAJ TERAZ

Betwinner Polska zakłady sportowe

Firma bukmacherska Betwinner pojawiła się na rynku zakładów bukmacherskich online w 2018 roku. Od tego czasu firma poczyniła znaczne postępy, a dziś śmiało można ją wpisać na listę najlepszych bukmacherów w Polsce i nie tylko.

Betwinner to firma bukmacherska, która od dawna uważana jest za wiodącego gracza na rynku zakładów. Internetowe zakłady sportowe przyjmowane są na licencji offshore Curacao, co pozwala na przyciągnięcie poliakov innych graczy z całego świata. Według opinii o Betwinnerze w niezależnych serwisach, bukmacher stale się doskonali, co przejawia się w powiększaniu liczby korzystnych ofert.

Rejestracja i identyfikacja

Aby stać się pełnoprawnym członkiem zespołu Betwinner, możesz zarejestrować się na stronie internetowej. W tym celu opracowano dwa warianty:

 • B1 kliknij (login i hasło generowane są automatycznie).
 • Przez numer telefonu (SMS z kodem aktywacyjnym zostanie wysłany na podany numer telefonu).
 • Na e-mail (loginem klienta staje się podany adres e-mail, hasło wybiera użytkownik).
 • Za pomocą kont w serwisach społecznościowych Telegram, Vkontakte, Odnoklassniki, Yandex (system samodzielnie tworzy login i hasło).

W każdym z tych sposobów, aby wybrać walutę gry, które następnie nie mogą być zmienione. Istnieje również osobne pole do wpisania kodu promocyjnego (jeśli jest dostępny), który pozwoli Ci aktywować funkcję otrzymywania bonusu powitalnego dla nowych graczy.

Po rejestracji możesz przejść bezpośrednio do zakładów. W tym celu konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu za pomocą dowolnej dogodnej metody, otwarcie linii i wybranie najbardziej prawdopodobnych zdarzeń.

W przeddzień pierwszej wypłaty trzeba będzie przesłać pracownikom Betwinner BK kopie dokumentów, które potwierdzą tożsamość gracza. O tym, jakich konkretnie zrzutów ekranu potrzebujesz, poinformują Cię konsultanci. Jeśli nie ma dodatkowych pytań, weryfikacja zostanie pomyślnie zaliczona raz na zawsze.

Oficjalna strona

Administracja firmy Betwinner Betting Company pomalowała oficjalną stronę w zielonych barwach. Działa on na platformie używanej przez światowego giganta w dziedzinie zakładów, firmę 1xBet.

Strona Betwinner Betting Company jest międzynarodowa - interfejs posiada 58 wersji językowych. Dzięki temu bukmacher znany jest daleko poza Europą, a rolę ambasadora pełnią znani sportowcy dawniej i dziś (np. piłkarz Roberto Carlos).

Menu znajduje się w centralnej części strony głównej. Istnieją sekcje:

 • Linia.
 • Na żywo.
 • Promo.
 • Kasyno.
 • Wygraj gry.
 • Wirtualne Sporty.
 • Gry telewizyjne.
 • Bingo.

Przycisk "więcej" (zdrapki, loterie, giełda kryptowalut, gry, wyniki i statystyki, poker, TOTO).

Tuż powyżej znajduje się ikona telefonu, której kliknięcie pomoże Ci pobrać aplikację mobilną Betwinner za darmo na Androida i iOS. Po prawej stronie znajdują się przyciski do autoryzacji i rejestracji, obok można wybrać dogodną wersję językową.

Bonusy, Kody Promocyjne i Promocje

Po zarejestrowaniu się w Betwinner oficjalna strona tego BK zamienia się w sklep z pamiątkami. Tutaj każdy gracz ma zagwarantowane bonusy za rejestrację, a później miłe niespodzianki.

Za pierwszy depozyt gracze otrzymują 100% bonus do 3.500 hrywien (równowartość w innej walucie). Klienci, którzy posiadają kody promocyjne Betwinner mogą liczyć na gratisy i przywileje przy dodatkowych losowaniach w loteriach.

Regularnie w promocjach biura bukmacherskiego Betwinner rozdawane są bonusy wśród zarejestrowanych graczy. Zazwyczaj są one organizowane w okresie poprzedzającym ważne wydarzenia sportowe, a stawką są zawsze duże nagrody i fajne prezenty.

Skład i kursy

Skład Betwinnera BC jest zarówno zaletą, jak i wadą. Plus to wielkość samej linii, minus to średnie kursy w dzisiejszych realiach.

Przedmeczowe

Linia Prematch w Betwinner BC jest prawdziwym wybawieniem dla fanów zakładów na popularne i egzotyczne dyscypliny sportowe. Znajduje się tu ponad 35 dyscyplin sportowych, różne dywizje, turnieje młodzieżowe, kobiece i regionalne. Najbardziej oczekiwanym wydarzeniom towarzyszy rozbudowane losowanie, w którym występuje do 400-500 wyników.

Szanse

Notowania u bukmachera Betwinner są na najwyższym poziomie. Marża wynosi 4-6%, w zależności od dyscypliny i prestiżu zawodów. Podczas mistrzostw kontynentu lub świata w popularnych dyscyplinach sportowych, czy finałów piłkarskich turniejów europejskich, NBA, KHL i NHL, marża spada do 2-3%. Pod względem kursów Betwinner jest niewątpliwie w czołówce wszystkich istniejących bukmacherów internetowych.

Tryb Live

Betwinner Tryb zakładów na żywo

Sekcja zakładów na żywo nigdy nie jest pusta. Codzienny kalendarz zawiera do 1 000 wydarzeń. W weekendy liczba ta wzrasta kilkakrotnie. Kursy są takie same jak w zestawieniu przedmeczowym, z wyjątkiem niektórych mało popularnych dyscyplin, dla których margines wynosi 6-8%.

Betwinner Wpłaty i Wypłaty

Bukmacher Betwinner oferuje powszechne sposoby wpłaty i wypłaty wygranych pieniędzy według własnego uznania klienta. Minimalna kwota doładowania wynosi 4,50 zł