Blisko
ZAPISZ SIĘ TERAZ ZAKŁADAJ TERAZ

Bonusy bukmacherskie Betwinner Polska

Zarówno dla nowych klientów, jak i dla stałych graczy bukmacher Betwinner oferuje wiele prezentów w postaci bonusów bez depozytu oraz nagród za zasilenie konta. Zróżnicowany i starannie przemyślany system nagród pozwala Betwinnerowi utrzymać zainteresowanie fanów zakładów sportowych i fanów kasyn online, a wszelkie sporne kwestie są szybko rozwiązywane przez serwis wsparcia.

Każdy użytkownik zarejestrowany na betwinner ma prawo aktywować bonus Betwinner lub odmówić go, używając specjalnej sekcji w osobistym gabinecie.

Bonus przy rejestracji w banku bukmacherskim Betwinner

Stając się pełnoprawnym członkiem społeczności graczy, klienci Betwinner mogą otrzymać bonus powitalny na zakłady sportowe. Aby to zrobić, wystarczy pomyślnie zakończyć proces rejestracji i weryfikacji danych osobowych, a następnie zdeponować określoną kwotę pieniędzy. Wielkość nagrody jest wprost proporcjonalna do wysokości pierwszego depozytu:

  • przy wpłacie do 258 PLN biuro bukmachera zapewnia bonus 100%;
  • przy przelewie na konto główne do 517 PLN na konto bonusowe wpływa 110% kwoty;
  • jeśli 1 wpłata przekroczy 517 PLN, gracz może liczyć na prezent w wysokości 125%, ale nie więcej niż 1294 PLN

Jak korzystać z freibetu?

Aby wziąć udział w tej promocji Betwinner, musisz utworzyć własne konto, klikając na ikonę "Rejestracja" u góry strony internetowej, wersji mobilnej lub aplikacji. Możesz zarejestrować się przez numer telefonu komórkowego, e-mail, profil w mediach społecznościowych lub za pomocą jednego kliknięcia. Po dopełnieniu wszystkich formalności, możesz wpłacić pieniądze na swoje indywidualne konto za pomocą dowolnej, wygodnej metody. Kwota bonusu zostanie automatycznie przelana do Twojego dodatkowego depozytu, a wszystko, co musisz zrobić, to postawić zakład zgodnie z poniższymi warunkami, aby go wykorzystać:

  • akceptowane są ekspresy przedmeczowe i na żywo;
  • każdy ekspres musi obejmować minimum trzy mecze; wartość kursu - od 1.50;
  • zakład musi być dziesięciokrotny.

Bonus Betwinnera jest ważny przez 1 miesiąc od utworzenia konta, po czym wygaśnie. Anulowanie następuje również w przypadku, gdy użytkownik próbuje wypłacić środki z konta głównego w trakcie okresu obstawiania.

100% bonus kasynowy przy pierwszej wpłacie

Betwinner zapewnia także niespodziankę w postaci bonusu od pierwszego depozytu dla fanów slotów, ruletki i innych rozrywek w wirtualnym kasynie. Na przykład, dla pierwszego depozytu środków jest szansa, aby uzyskać do 1087 PLN. Niech to będzie bardzo proste:

  • przejść rejestrację za pomocą telefonu, komputera lub laptopa na oficjalnej stronie bukmachera;
  • dokonać wpłaty do 1099PLN; czekać na wiadomość o naliczeniu bonusowych pieniędzy;
  • przeprowadzić zakłady z veijer X28 w ciągu 30 dni od utworzenia profilu.

Inne promocje i oferty bonusowe

Lista prezentów od popularnego międzynarodowego operatora zakładów interaktywnych stale się wydłuża. Możesz je śledzić w sekcji promocyjnej na stronie /bonus/, która otwiera się po kliknięciu na przycisk "Promocje" w lewym górnym rogu strony. Portal jest wielojęzyczny, więc klienci z różnych krajów mogą zapoznać się z ofertami specjalnymi. Również informacje są dostępne w osobistym gabinecie, poprzez SMS i e-mail newsletter, do którego można zapisać się podczas rejestracji w Betwinner lub później, wysyłając wniosek z adresem e-mail lub numerem telefonu poprzez specjalny formularz online.

Rozważmy dokładniej program bonusowy u bukmachera.

Niespodzianki dla depozytu w czwartki

Świetnym sposobem na zwiększenie kapitału jest wpłata w czwartki, kiedy to obowiązuje promocja +100% od wpłaty, pod warunkiem, że kwota ta wynosi co najmniej 45 i nie przekracza 450 PLN. Dodatkowe pieniądze są dostępne tylko na zakłady na główne wydarzenia sportowe i wydarzenia sportowe na żywo, a zakład należy zrealizować w ciągu 1 dnia od otrzymania pieniędzy. W tym celu należy postawić trzy razy więcej niż wynosi nagroda za ekspresy z 3 lub więcej meczów o kursach nie niższych niż 1.40. Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, gracze nie mogą wypłacać środków z głównego depozytu do momentu zakończenia zakładów.

Program lojalnościowy Betwinner

Administracja portalu zadbała o to, aby nie tylko nowi, ale i stali gracze mogli liczyć na nagrody, uruchamiając szereg promocji specjalnie dla tych, którzy napotkali trudności w procesie obstawiania:

Trusted Bet - pozwala na typowanie nawet wtedy, gdy środki są niewystarczające, a niektóre wcześniejsze transakcje nie zostały jeszcze obliczone. Kwota zaliczki jest obliczana na podstawie szacowanej wygranej z niepełnych zakładów. Stuprocentowe ubezpieczenie zakładów to wygodna opcja dla fanów ryzykownych singli i ekspresów. Możliwe jest ubezpieczenie zarówno całościowe, jak i częściowe, a koszt usługi jest zróżnicowany w zależności od oferty i kwoty zakładu. Jeśli przewidywania okażą się prawidłowe, zakład + wygrana zostaną dopisane do głównego depozytu, a klient otrzyma początkową kwotę w przypadku przegranej. Bonus za serię nieudanych zakładów - biuro bukmacherskie zwróci Ci od 400 do 2000, pod warunkiem, że w ciągu miesiąca zawarłeś dwadzieścia kolejnych zakładów o wartości od 8 do 40 PLN i przegrałeś. Jedynym ograniczeniem jest to, że kursy na wynik nie mogą być wyższe niż 3.

Kod promocyjny Showcase

Za każdy postawiony zakład sportowy gracze otrzymują specjalne punkty, które później mogą wymienić na kody promocyjne. Te kombinacje alfanumeryczne pozwalają na zdobycie najwyższego wyniku.