Blisko
ZAPISZ SIĘ TERAZ ZAKŁADAJ TERAZ

Jak zacząć grać u bukmachera Betwinner Polska?

Bukmacher Betwinner ma już ugruntowaną pozycję wśród liderów na rynku hazardowym i nadal oferuje wszystkim obstawiającym jedne z najlepszych i najbardziej opłacalnych warunków na świecie.

Wystarczy spojrzeć na linię i wielkość kursów w tej firmie bukmacherskiej, aby zrozumieć, że można tu zarobić naprawdę duże pieniądze i nie jest to takie trudne. Więc to jest to, gdzie musimy zacząć zarabiać pieniądze, i aby to zrobić, trzeba będzie przejść przez procedurę rejestracji.

Sama rejestracja nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty, ale bardzo polecam wypełnienie wszystkich informacji o sobie na Twoim osobistym koncie.

Logowanie do osobistego gabinetu i uzupełnianie konta

Po przejściu rejestracji możesz zalogować się do osobistego gabinetu i doładować swoje konto, aby dalej zarabiać pieniądze.

Gabinet osobisty znajduje się w górnym menu i otwiera się go przez kliknięcie na ikonę.

Uzupełnianie konta w osobistej szafce

W samym gabinecie osobistym znajdziesz wszystkie sekcje, dzięki którym możesz zarządzać swoim kontem. Znajduje się tam również sekcja doładowań, na którą należy kliknąć, aby dokonać wpłaty.

Nie zapomnij wpisać swojego kodu promocyjnego na zakład.

Jeśli tylko zamierzasz dokonać swojego pierwszego depozytu u bukmachera Betwinner, pamiętaj, że bukmacher nagradza wszystkich nowych klientów bonusem powitalnym.

Kwota pierwszego depozytu określi wysokość środków bonusowych.

W tej chwili bonus jest oferowany do 1294 PLN, ale jeśli użyjesz mojego kodu promocyjnego, zostanie on zwiększony. Sam kod promocyjny należy wpisać w specjalnym oknie podczas rejestracji nowego konta.

Wybór meczu do obstawienia

Przejdźmy teraz do samych zakładów. Po pojawieniu się pieniędzy na naszym koncie można obstawiać zdarzenia. Aby odpowiednio dobrać mecz, polecam skupić się na dyscyplinie, na której znasz się najlepiej.

Jest to logiczne, ponieważ trzeba zrobić dobrą analizę meczu i wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, aby być pewny w przejściu ich przewidywań. Następnie powinieneś skupić się na drużynach, które znasz i możesz uzyskać o nich tyle informacji, ile tylko chcesz.

Zastosuj strategie

Obstawianie wszystkiego jest surowo zabronione, ponieważ prędzej czy później doprowadzi do bankructwa.

Należy również poważnie podejść do zarządzania finansami, ponieważ wiedza, jak zarządzać własnymi środkami na koncie, prowadzi do wyższej zdawalności i dalszych zysków.

Graj więc ściśle według strategii, którą znajdziesz pod swój własny styl gry. Obecnie opracowano ogromną ilość strategii, wśród których na pewno znajdziesz interesującą dla siebie.

Aby uzmysłowić Państwu jak dokonywać zakładów w biurze bukmacherskim betwinner, proponuję przeanalizować przykładowy zakład na mecz piłkarski Bułgaria - Anglia.

Aby to zrobić, przejdź do linii i wybierz turniej, w którym odbędzie się to spotkanie. Z rozwijanej listy wybieramy interesujący nas mecz i klikamy na niego.

Po kliknięciu na sam mecz wyświetli się jego pełna lista.

Kursy na zakłady na mecz

Tam właśnie będziemy musieli wybrać wynik. Po analizie jakościowej zakładam, że Anglicy zdominują Bułgarów i strzelą co najmniej 4 bramki, dlatego postawię na TB 3,5.

Wynik ten zostanie automatycznie dodany do kuponu zakładów, na którym należy wpisać kwotę zakładu i kliknąć na - postaw zakład.

Jak widać, nie ma w tym nic skomplikowanego, więc nawet początkujący w zakładach online poradzi sobie z obstawianiem u bukmachera Betwinner.

Kilka wskazówek dla początkujących obstawiających

Mówiłem już jak ważna jest dobra analiza meczu i trzymanie się swojej strategii.

Jednak to nie wszystko, bo trzeba nauczyć się powstrzymywać. Hazard zawsze rujnował obstawiających, a jeśli poddasz się swojej chciwości i będziesz chciał jak najszybciej znaleźć się na liście Forbs, to prędzej czy później doprowadzi Cię to do bankructwa.

Z tego powodu, spróbuj wyznaczyć sobie cel na każdy dzień, a kiedy go osiągniesz, możesz wypłacić wygraną i poczekać do następnego ranka, aby kontynuować swoją passę.

Trzymaj się więc swojej strategii i stłum swoje poczucie ekscytacji, aby jak najwięcej zyskać u tak hojnego bukmachera, który oprócz szerokiej linii i wysokich kursów, zapewni Ci bardzo hojny program bonusowy.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i zaczniesz zarabiać z Betwinnerem, życzę Ci powodzenia i jak najwięcej wysokich wygranych.Minimalna kwota depozytu to 4.5 PLN